Rzeczoznawca majątkowy w Poznaniu – o kancelarii
Rzeczoznawca majątkowy w Poznaniu, profesjonalna wycena nieruchomości, analiza i charakterystyka rynku – kancelaria prowadzona przez Agnieszkę Siekanko.
22218
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22218,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Rzeczoznawca majątkowy w Poznaniu

AGNIESZKA SIEKANKO

Główną osobą zarządzającą oraz prowadzącą Kancelarię rzeczoznawcy majątkowego w Poznaniu jest Agnieszka Siekanko, posiadająca uprawnienia zawodowe nr 5239. Biegły wpisany na listę biegłych sądowych przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu w dziedzinie wyceny nieruchomości. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Geodezji i Kartografii oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, gdzie ukończyła studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Członkini Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego, zrzeszonego w Polskiej Federacji Rzeczoznawców Majątkowych. Posiada duże doświadczenie w wycenie dla sektora bankowego zdobyte podczas kilkuletniej pracy na stanowisku rzeczoznawcy majątkowego w jednym z banków. Dzięki temu jako Rzeczoznawca potrafi zrozumieć jednocześnie potrzeby wierzyciela hipotecznego oraz właściciela nieruchomości.

FIRMY PARTNERSKIE

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, m.in.: geodezji, kartografii, budownictwa, architektury i ekonomii. Dzięki tak różnorodnym zakresom kompetencji potrafimy podjąć się najbardziej złożonych wycen. Cechuje nas profesjonalizm i terminowość, bieżące informowanie Zamawiającego o postępie prac oraz rzetelność w wycenie i stawianiu sprawy takiej jak jest w rzeczywistości. Staramy się aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowaniu z wykonanej przez nas pracy i osiągnęli cele, które sobie wyznaczyli.

usługi geodezyjne
pracownia architektury
USŁUGI BUDOWLANE
zarządzanie nieruchomościami
aplikacje mobilne i internetowe
kancelaria tłumaczy przysięgłych i technicznych
 KANCELARIA ADWOKACKA
kancelaria notarialna
WYCENIALIŚMY DLA